Jak działają panele na podczerwień Grosmann® Infra?

Panel grzewczy na podczerwień Grosmann Infra to produkt najnowszej generacji. Zawiera najnowocześniejszą technologię ogrzewania podczerwienią. Jest bardzo energooszczędny, jednocześnie oferując efektywne, równomierne rozprowadzanie ciepła. Zamiast powietrza ogrzewa bezpośrednio ludzi i przedmioty, dlatego ciepło odczuwalne jest natychmiast po jego włączeniu. Czynnikiem decydującym o wydajności grzewczej panelu jest fakt, że cała jego powierzchnia emituje ciepło, nawet zewnętrzne krawędzie.

Wykonany z wysokiej jakości metalu panel grzewczy Grosmann Infra jest jednocześnie wytrzymały i elegancki. Dzięki białemu wykończeniu oraz smukłej konstrukcji dyskretnie wpisuje się w przestrzeń każdego wnętrza. Jego ogromną zaletą jest możliwość montażu również na suficie i na skosach, dzięki czemu wszystkie ściany w pomieszczeniu pozostają wolne do aranżacji.

JAK ZBUDOWANY JEST PANEL NA PODCZERWIEŃ?

Za elegancką, metalową obudową paneli na podczerwień Grosmann Infra znajduje się wysokiej jakości  niklowo-węglowa mata grzewcza. Jej powierzchnia emituje komfortowe, równomierne ciepło przypominające promienie słoneczne.

Zamiast nagrzewać powietrze panele na podczerwień ogrzewają przedmioty, powierzchnie i osoby w pomieszczeniu. Skutkuje to wysoką efektywnością energetyczną oraz zapobiega wzbijaniu się kurzu i osuszaniu powietrza. Ciepło odczuwalne jest już po paru minutach od włączenia panela. Jego wydajność jest średnio 50% wyższa w porównaniu ze zwykłymi grzejnikami elektrycznymi. W domach energooszczędnych możesz zaoszczędzić nawet 70%.

 

Budowa panelu na podczerwień Grosmann® Infra

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROSTY MONTAŻ

Panel grzewczy na podczerwień Grosmann Infra został wykonany z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność cieplną przez wiele lat użytkowania.

Panel posiada ukryty za obudową włącznik. Możesz go zainstalować w dowolnym miejscu – wystarczy, że podlaczysz go do gniazdka lub sieci. Abyś mógł precyzyjnie sterować temperaturą w pomieszczeniu, polecamy dodatkową instalację zewnętrznego termostatu – odpowiednie produkty znajdziesz na podstronie z akcesoriami.

Panele Grosmann Infra są wyposażone w opatentowany uchwyt, dzięki któremu możesz umieścić urządzenie bardzo blisko ściany bez widocznej szczeliny. System mocowania zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz stabilność. Panele możesz zamontować w pionie lub w poziomie.

 

Panel grzewczy na podczerwień Grosmann® Infra ISP 1100