Jak działają panele na podczerwień Grosmann® Infra?

Panel grzewczy na podczerwień Grosmann Infra to produkt najnowszej generacji. Zawiera najnowocześniejszą technologię ogrzewania podczerwienią. Jest bardzo energooszczędny, jednocześnie oferując efektywne, równomierne rozprowadzanie ciepła. Zamiast powietrza ogrzewa bezpośrednio ludzi i przedmioty, dlatego ciepło odczuwalne jest natychmiast po jego włączeniu. Czynnikiem decydującym o wydajności grzewczej panelu jest fakt, że cała jego powierzchnia emituje ciepło, nawet zewnętrzne krawędzie.

Wykonany z wysokiej jakości metalu panel grzewczy Grosmann Infra jest jednocześnie wytrzymały i elegancki. Dzięki białemu wykończeniu oraz smukłej konstrukcji dyskretnie wpisuje się w przestrzeń każdego wnętrza. Jego ogromną zaletą jest możliwość montażu również na suficie i na skosach, dzięki czemu wszystkie ściany w pomieszczeniu pozostają wolne do aranżacji.

JAK ZBUDOWANY JEST PANEL NA PODCZERWIEŃ?

Za elegancką, metalową obudową paneli na podczerwień Grosmann Infra znajduje się wysokiej jakości niemiecka mata grzewcza. Jej powierzchnia emituje komfortowe, równomierne ciepło przypominające promienie słoneczne.

Zamiast nagrzewać powietrze panele na podczerwień ogrzewają przedmioty, powierzchnie i osoby w pomieszczeniu. Skutkuje to wysoką efektywnością energetyczną oraz zapobiega wzbijaniu się kurzu i osuszaniu powietrza. Ciepło odczuwalne jest już po paru minutach od włączenia panela. Jego wydajność jest średnio 50% wyższa w porównaniu ze zwykłymi grzejnikami elektrycznymi. W domach energooszczędnych możesz zaoszczędzić nawet 70%.

Budowa panelu na podczerwień Grosmann® Infra

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROSTY MONTAŻ

Panel grzewczy na podczerwień Grosmann Infra został wykonany z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność cieplną przez wiele lat użytkowania.

Panel posiada ukryty za obudową włącznik. Możesz go zainstalować w dowolnym miejscu – wystarczy, że podlaczysz go do gniazdka lub sieci. Abyś mógł precyzyjnie sterować temperaturą w pomieszczeniu, polecamy dodatkową instalację zewnętrznego termostatu – odpowiednie produkty znajdziesz na podstronie z akcesoriami.

Panele Grosmann Infra są wyposażone w opatentowany uchwyt, dzięki któremu możesz umieścić urządzenie bardzo blisko ściany bez widocznej szczeliny. System mocowania zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz stabilność. Panele możesz zamontować w pionie lub w poziomie.

Panel grzewczy na podczerwień Grosmann® Infra ISP 1000