Innowacyjne i wydajne rozwiązania grzewcze

Projektujemy nowoczesne produkty grzewcze dla domu i firmy, mając na uwadze komfort i ekonomię.

Grosmann® - ogrzewanie przyszłości

Grosmann® to europejska marka dostępna aktualnie w Polsce, oferująca nowoczesne produkty do ogrzewania podstawowego i uzupełniającego wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2020r, choć nasze flagowe produkty i technologia znane i stosowane już były wcześniej w krajach o wysokiej  świadomości ekologicznej i energetycznej takich jak Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Wlk. Brytania i innych. Produkty Grosmann wyróżnia połączenie wysokiego standardu, funkcjonalności i wykonania w połączeniu z nowoczesnym, estetycznym designem. Pod marką Grosmann® produkowane są wyłącznie sprawdzone elektryczne rozwiązania grzewcze m.in. promienniki i panele grzewcze na podczerwień. Produkty zaprojektowane zostały na bazie najlepszych europejskich wzorców w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania na podczerwień. Rozwiązania grzewcze marki Grosmann® zaprojektowane zostały m.in. do współpracy z przydomowymi elektrowniami fotowoltaicznymi. Wszystkie produkty Grosmann® są produkowane w fabrykach w Europie i zostały przebadane na zgodność z wymogami unijnymi w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Wybrane produkty oferowane rynku w Polsce posiadają certyfikaty i testy prowadzone wg najbardziej wymagających norm TUV obowiązujących m.in. w Niemczech. Produkty Grosmann objęte są pełną podstawową 2-letnią lub rozszerzoną 5-letnią gwarancją i posiadają wsparcie techniczne oraz serwis w Polsce. 

NOWOCZESNOŚĆ I WYSOKI STANDARD

Marka Grosmann oferuje produkty najwyższej jakości, projektowane na bazie najnowocześniejszych technologii grzewczych stosowanych w krajach europejskich m.in: w Niemczech, Szwajcarii i krajach skandynawskich.

WYDAJNE OGRZEWANIE DOMU I TARASU

Produkty Grosmann zostały zaprojektowane z myślą o wydajnym i energooszczędnym ogrzewaniu domów wewnątrz i na zewnątrz. Dają przytulne ciepło i tworzą idealny klimat we wszystkich przestrzeniach.

NIEZAWODNY PARTNER DLA TWOJEJ BRANŻY

Produkty Grosmann powstały z uwzględnieniem ich profesjonalnego zastosowania, są wsparciem w takich branżach jak gastronomia, hotelarstwo i budownictwo.