Grzejnik na podczerwień w sypialni

Jak działają grzejniki hybrydowe na podczerwień Grosmann® Hybrid?

Grzejnik hybrydowy Grosmann® Hybrid to innowacyjny produkt. Łączy w jednej obudowie dwie technologie grzewcze – podczerwień i konwekcję, a wykorzystuje tylko jedno źródło energii. Zintegrowany termostat pozwala sterować temperaturą. Grzejnik emituje przyjemne ciepło podczerwieni oraz dodatkowo podgrzane powietrze, dzięki czemu pomieszczenie nagrzewa się bardzo szybko przy mniejszym zużyciu energii. To innowacyjne połączenie, które podnosi zauważalnie wydajność grzejnika w porównaniu ze standardowym grzejnikiem elektrycznym.

JAK DZIAŁA GRZEJNIK HYBRYDOWY?

W grzejniku Grosmann® Hybrid strona frontowa to w pełni funkcjonalny panel grzewczy, który emituje ciepło do otoczenia poprzez fale podczerwone. Za elegancką, stalową powierzchnią znajduje się wysokiej jakości, niklowo-węglowa mata grzewcza. Zapewnia równomierne ciepło, które płynnie rozchodzi się po pomieszczeniu.

Dodatkowo powietrze jest ogrzewane wewnątrz, w tunelu konwekcyjnym. Zimne powietrze dociera do wnętrza grzejnika od dołu poprzez specjalne otwory i uwalniane jest górą. W ten sposób wyzwalana jest naturalna konwekcja – cyrkulacja ciepłego powietrza, która powoduje wzrost temperatury w pomieszczeniu, podobnie jak w zwykłych grzejnikach elektrycznych.

Budowa grzejnika hybrydowego Grosmann Hybrid

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROSTY MONTAŻ

Grzejnik został wykonany z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność cieplną przez wiele lat użytkowania.

Grzejnik Grosmann® Hybrid posiada zintegrowany termostat umożliwiający ręczne sterowanie urządzeniem, co czyni go całkowicie niezależnym systemem. Możesz go zainstalować w dowolnym miejscu – wystarczy podłączyć go do gniazdka lub sieci.

Dzięki przemyślanemu uchwytowi ściennemu nasz grzejnik hybrydowy możesz zdjąć w ciągu kilku sekund. Możesz zawiesić w innym miejscu lub wykorzystać jako mobilne źródło ciepła dla poszczególnych pomieszczeń. Wystarczy, że zainstalujesz dostępne w niektórych modelach nóżki podpierające.

Grzejnik hybrydowy Grosmann® Hybrid 600 w wersji czarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *